Ak nie je Váš proces vyslovene tuctový, tak v tomto ohľade nie je čo riešiť. Jednoducho žijeme v takej dobe, že sa bez neho nedá existovať. Ak Vás tlačí konkurencia, tak verte, že majú vlastný informačný systém. A ak ho ešte nemajú, tak si ho čochvíľa obstarajú. Dobrý vlastný informačný systém je najjednoduchšia cesta ako výrazne okresať náklady, zvýšiť produktivitu a hlavne je to nevyhnutná podmienka, aby mohla firma rásť.

- Prečo
- Čo dostanete
- Ako
- Čo dosiahli

Aký bude Váš "Vlastný jedinečný informačný systém, aký nikto iný nemá"?

Je jedinečný, je vyrobený podľa Vašich predstáv. Je Váš. Vy vlastníte na Váš systém majetkové práva, my sme iba autormi. Nikto iný nebude mať taký istý.

Je moderný, je predsa vyvinutý teraz – sú na ňom použité najmodernejšie postupy a technológie. Nie je to systém, ktorý niekto oprašuje 10 rokov.

Je prepracovaný, veď ste si ho predsa nadefinovali Vy.

Je jednoducho ovládateľný, veď sú tam len funkcie, ktoré potrebujete a ktoré denne využívate. Nie sú tam funkcie, ktoré sú Vám nanič.

Je bezpečný, k dátam sa dostane len ten kto má a uvidí len toľko, koľko mu dovolíte. Ak niekto dáta mení, Vy presne viete kto a kedy.

Je lacný. Neplatíte za licencie od používateľa, servera, procesora, jadra procesora ani ničoho iného. Je len Váš. Môžete prijať ďalších 30 zamestnancov, môžete založiť pobočky v Bangkoku, Dubaji a Singapure bez dodatočných licenčných nákladov. Váš systém je celý Váš a basta.

Je flexibilný. Potrebujete pripojiť k svojmu systému čítačku čiarových kódov, Vaše špeciálne zariadenie, PDA, mobilný telefón, GPS? Toto naozaj nie je problém.

Je priateľský. Potrebujete, aby Váš Vlastný informačný systém, aký nemá nikto iný ™ komunikoval so systémami Vašich dodávateľov alebo odberateľov? Chcete ho skamarátiť s Vašim účtovným systémom? Skamarátime a zintegrujeme všetko tak, aby neexistovala žiadna dvojitá robota a nikto sa s nikým nehádal.

Máte obavu, či sa Vám to naozaj oplatí?

Ak nie je Váš proces vyslovene tuctový, tak v tomto ohľade nie je čo riešiť. Jednoducho žijeme v dobe informatizácie. Ak Vás tlačí konkurencia, tak verte, že majú vlastný informačný systém. A ak ho ešte nemajú, tak si ho čochvíľa obstarajú. Dobrý vlastný informačný systém je najjednoduchšia cesta ako výrazne okresať náklady, zvýšiť produktivitu a hlavne je to nevyhnutná podmienka, aby mohla firma rásť. S nami ste naozaj v kľude.

Ako to funguje

My prídeme k Vám. Budeme Vám klásť otázky a Vy na ne budete odpovedať. Všetko, čo sa dozvieme zapíšeme a Vy to overíte, či sme Vás správne pochopili. Potom Vám navrhneme niekoľko riešení a Vy si vyberiete také, ktoré sa Vám bude najviac pozdávať.

Následne sa pustíme do tvorby Vášho Vlastného informačného systému, aký nemá nikto iný ™ a vy sa nám budete celý čas pozerať na prsty. Otestujeme u nás, otestujeme u Vás.

Nasadíme do Vášho prostredia. Premigrujeme Vaše staré dáta. Zaškolíme Vašich ľudí a kým sa s novým systémom Vaši ľudia zžijú, tak naň budeme dozerať. Podpora produktu z našej strany je samozrejmosťou, rozvoj systému bežnou praxou (lebo konečne začnete robiť to, v čom sa perfektne vyznáte a zrazu zistíte, že rásť naozaj nie je problém).